رزرو وقت/تعرفه های آموزش حیوانات خانگی


 

آموزشگاه حیوانات خانگی پت استایلیست زیر نظر مربی، رفتارشناس و روانشناس سگ ها آقای امیرعلی میرزایی می باشد. این آموزشگاه شامل خدمات مشاوره تلفنی، حضوری در مجموعه و منزل صاحب پت و همچنین پکیج هایی است که در زیر با آنها آشنا می شوید. 

 

پکیج مشاوره تلفنی: صاحبان پت عزیز می توانند از طریق تماس تلفنی با مربی مجموعه سئوالات خود را مطرح نموده و از مشاوره مربی بهرمند گردند. پس از پرداخت وجه مشاوره تلفنی مربی مجموعه در زمان مناسب با شما عزیزان تماس خواهد گرفت.توجه فرمایید در زمان پرداخت وجه شماره تماس و نام و نام خانوادگی خود را ثبت نمایید

60 دقیقه مشاوره تلفنی 150.000 تومان (جهت پرداخت کلیک کنید)

 

پکیج کلاس خصوصی در مجموعه پت استایلیست: شامل یک ساعت تمرین خصوصی با سر‌مربی دانشگاه و همچنین یک ساعت مشاوره در محل کافه پت‌استایلیست با صاحب سگ . این کلاس به سگ شما کمک می‌کند تا فرمان‌ها را زودتر و بهتر از هم‌نوعان خود فرا‌ گیرد و به مربی کمک می‌کند تا بتواند نقاط ضعف و قدرت سگ شما را بهتر تشخیص دهد همچنین شما را با دنیای او و طرز فکر او آشنا نموده و نحوه درست برخورد با او را به شما آموزش می‌دهیم. هزینه هر ساعت کلاس خصوصی در مجموعه پت استایلیست 200.000 تومان می باشد. (لینک رزرو کلاس خصوصی در مجموعه)

 

پکیج کلاس خصوصی in-home: شرکت در این کلاس برای سگ در هر سنی توصیه می‌گردد. روانشناس دانشگاه با حضور در محل نگهداری سگ بعد از چند تمرین مقدماتی و آنالیز کامل وضعیت سگ ، ناهنجاری‌های او را شناسایی کرده و یا مشکلات و نقصان‌هایی که در مکان یا نحوه نگهداری او وجود دارد را شناسایی می‌کند.همچنین این کلاس شامل مشاوره کامل برای صاحب سگ بوده و رفتارشناسی و روانشناسی سگ به صورت کامل در آن توضیح داده می‌شود . این کلاس برای سگ های ناهنجار شامل رفع ناهنجاری و برای سگ‌هایی که صاحبانشان از آنها راضی هستند شامل تثبیت آرامش و لذت بردن از زندگی کنار ما خواهد شد. هزینه شرکت در کلاس خصوصی ساعتی 400.000 تومان می باشد  (لینک رزرو کلاس خصوصی)

 

پکیج آموزشی بصورت سالیانه: صاحبان پت می توانند بصورت سالیانه، ماهی 1 جلسه از حضور مربی سگ در منزل بهرمند گشته و در صورت استفاده از این پکیج از تخفیف ویژه 1 میلیون تومانی برخوردار شوند. این پکیج شامل 12 جلسه تمرین با سگ دلبند شما در منزل است که جلسه اول با زمان طولانی (3 ساعت به بالا) و جلسات بعدی هر کدام 1 ساعت می باشد. در حالت عادی هزینه جلسه اول 800.000 تومان و جلسات بعدی هر کدام 250.000 تومان است که جمع کل آن 3.550.000 تومان می باشد. صاحبان پتی که از این پکیج استفاده می نمایند تنها با پرداخت 2.500.000 تومان از این خدمات بهرمند خواهند گشت.