لطفا اندکی صبر کنید...

ویدیوهای آموزشی

PET STYLIST

آموزش و رفع ناهنجاری های رفتاری ...

آموزشگاه حیوانات خانگی پت استایلیست زیر نظر مربی، رفتارشناس و روانشناس سگ ها آقای امیرعلی میرزایی می باشد. این آموزشگاه شامل خدمات مشاوره تلفنی، حضوری در مجموعه و منزل صاحب پت و همچنین پکیج هایی است که در زیر با آنها آشنا می شوید.

ورود به بخش ویدیوهای آموزشی

مشاوره انتخاب و خرید نژاد سگ مناسب

PET STYLIST

خرید سگ

برای انتخاب یک نژاد مناسب بهتر است به غیر از بحث سلیقه شخصی و ظاهری بحث زندگی طولانی مدت در کنار آن سگ مورد توجه باشد پس باید نیازهای آن نژاد را بخوبی بشناسیم و بررسی کنیم تا مطمئن شویم می توانیم از پس همه نیازهای آن نژاد بر بیاییم و برای او خودمان زندگی بهتری بسازیم. ما در جهت کمک به شما عزیزان برای انتخاب نژاد متناسب با شرایط شما چند فرم سئوال تهیه کرده و جهت مشاوره حضوری و تلفنی نیز در خدمت شما عزیزانی که قصد خرید سگ دارید هستیم.

ورود به بخش مشاوره خرید سگ مناسب

پت کافه

PET STYLIST

پت کافه

پت کافه پت استایلیست با منوی نوشیدنی های گرم و سرد و عصرانه آماده پذیرایی از افرادی که تمایل دارند از همنشینی با حیوان خانگی خود در محیط کافی شاپ لذت ببرند. همچنین آماده برای برگزاری جشنهای تولد و میتینگ ها و مناسبتهای دیگر برای پت های دلبند شما می باشد.

ورود به بخش پت کافه

پت شاپ

PET STYLIST

پت شاپ

پت شاپ پت استایلیست تنها پت شاپ تخصصی در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی با ارائه محصولات تخصصی آرایشگری حیوانات خانگی از برندهای Andis - whal و...

ورود به بخش پت شاپ

پت تاکسی

PET STYLIST

پت تاکسی

آیا حمل و نقل پت شما در سطج شهر تهران برای شما به یک معضل تبدیل شده؟ پت تاکسی با رانندگان حیوان دوست و مجرب و ماشین هایی استاندارد و با تهویه مناسب. آماده ارائه خدمات به شما و پت های دلبندتان در سرتاسر شهر تهران می باشد.

ورود به پت راید

آموزشگاه آرایشگری پت استایلیست

PET STYLIST

آموزشگاه

آموزشگاه آرایشگری پت استایلیست. اولین آموزشگاه تخصصی آرایش و پیرایش سگ ها در ایران. زیر نظر آقای آئین مهرآرا اولین و تنها دارنده مدارک بین المللی گرومینگ، عضو رسمی IGA

ورود به بخش آموزشگاه آرایشگری حیوانات

آرایشگاه تخصصی حیوانات خانگی

PET STYLIST

ما همیشه به فکر بهترین ها بوده ایم

بسیار خوشحال می شویم با یک فنجای چای یا قهوه زمانی که پت دلبدتان توسط آرایشگران ما آرایش می شوند، پذیرای شما عزیزان باشیم.

تمامی اعضای پت استایلیست خالصانه و با شوق از دوست چهار پای شما مراقبت می کنند، زیرا تمامی آنها صاحبان سگها و گربه ها هستند و نحوه رفتار با آنها را بخوبی می دانند.

این نوع مسئولیت، نظم و علاقه بوده که باعث شده بهترین آرایشگاه حیوانات خانگی در ایران باشیم.